6 نکته که داماد ها باید بدانند

 6 نکته که داماد ها باید بدانند جمعه 8 تیر 1397
خانه مقالات 6 نکته که داماد ها باید بدانند

6 نکته که داماد ها باید بدانند

بسیاری از ما فکر می‌کنیم داماد بودن کار بسیار راحتی خواهد بود. لباسی که از قبل آماده کردی را بپوش، موهایت را مرتب کن و به مراسم برو! اما این‌ها کافی نیست. در این جا نکاتی است که هیچ کس به شما نخواهد گفت، پس اگر قرار است داماد شوید به متن زیر نگاهی بیندازید.

1-برای عروس نامه عاشقانه بفرستید!

در اولین دقایق صبح او را شگفت زده کنید. روز عروسی‌اش به گونه‌ای آغاز نشود که بگوید: ای وای، چه اشتباهی کردم! بلکه باید این حس را در او ایجاد کنید: خوشحالم که با بهترین دوست زندگی‌ام ازدواج می‌کنم. برای این کار نامه‌ای خلاقانه و با متنی زیبا برایش بفرستید و این کار را به یکی از ساقدوش‌ها بسپارید. هیچ چیز مانند یک اظهار عشق از جانب شوهر، زن را در چنین مواقعی آرام نمی‌کند.

2- مطمئن شوید این مرد محترم حلقه را فراموش نکند

این مورد پیش آمده که داماد حلقه عروسی اش را فراموش کند همراه خود ببرد که برای رسیدن حلقه به او ممکن است زمان زیادی را از دست برود. یکی از وظایف دوستان و همراهان داماد، مطمئن شدن از وجود حلقه یا حلقه‌ها همراه داماد است.قطعاً اطرافیان فرد را بهتر از هر شخص دیگری می‌شناسند. آیا مسئولیت پذیر است یا بی تفاوت؟ اگر فردی سربه‌هوا است به او یادآوری کنید آن‌ها را در جیب کت یا شلوار لباس دامادی‌اش قرار دهد. اگر با تمام این حرف‌ها بازهم حلقه را جای گذاشت، برای سپری شدن این مشکل باید از حلقه مهمانان کمک بگیرید!

3-هوشمندانه غذا بخورید

اگر ما بخواهیم منصفانه بگوییم، نگران غذا نخوردن داماد نیستیم! اما می‌خواهیم جند تغییر در منو را به شما پیشنهاد دهیم. خوردن پیاز تازه، ماهی، و… بوی نامطبوعی ایجاد می‌کند که برای لحظه‌های حساس مناسب نخواهد بود. همچنین از خوردن غذاهای سرد و حبوبات نفاخ شب قبل از مراسم و روز مراسم خود داری کنید. مردم باید به خاطر بیاورند شما در تالار عروسی شیک و خوش‌تیپ به نظر می‌آمدید نه به عنوان کسی که به زور نفس می‌کشید.

نکاتی برای داماد
نکاتی برای داماد

4- بازی رایانه‌ای انجام دهید

برای کاهش استرس‌ها معمولاً می‌توانید بازی‌های یارانه‌ای انجام دهید یا فوتبال تماشا کنید. یا به طور کل به هر چه شما آر آرام می‌کند بپردازید. بسیاری معتقدند روز عروسی متعلق به عروس است اما نباید فراموش کرد این روز به داماد هم متعلق است. ذهن شما باید برای شروع زندگی جدید و تغییرات احتمالی که رخ خواهد داد آماده باشد.

5-کارهای خود را روی کاغذ بنویسید و با خود مرور کنید

هر کدام از ما برای روز عروسی اهداف و کارهایی و یا تعهداتی داریم. برای اینکه این کارها را فراموش نکنیم آنها را روی کاغذ نوشته، در روز مراسم جلوی بچسبانید و یک دور آنها را تکرار کنید. چند بار خواندن و تکرار کردن آنها بهتر است از اینکه موردی را فراموش کنید و ناراحتی آن برایتان باقی بماند.

6-به موقع در تالار عروسی یا باغ تالار حاضر شوید

اگر قرار باشد کسی دیر کند، او عروس است که برای آماده شدن دچار کمبود وقت خواهد شد نه شما. لباس دامادی‌تان در واقع یک تیپ به روز شده از آن چه هرروز می‌پوشید است، اما این در مورد خانم‌ها فرق می‌کند. آن‌ها می‌خواهند در روز عروسی متفاوت باشند. آن‌ها باید در مورد آرایش و مدل مو به آرایشگاه عروس بروند و لباس عروس خود را بپوشند و آماده حضور در مراسم باشند. حداقل شما به موقع دنبال عروس خانم بروید . این بسیار بد است که در شب مراسم به دلیل عدم تنظیم وقت و یا ترافیک عروس و داماد به موقع به مراسم نرسند و مهمترین شب زندگی شان را اینچنین بگذرانند …

تالار نت با معرفی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها می تواند به شما در پیدا کردن مکان مناسب با ایده آل هایتان کمک کند.

در همین رابطه بخوانید :

آماده کردن لباس عروس و لوازم مورد نیاز عروس


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین