مؤسسه نیکو کاری حامیان اندیشه رشاد در قاب چند تصویر:

مؤسسه نیکو کاری  حامیان اندیشه رشاد در قاب چند تصویر: پنج شنبه 12 شهریور 1394

معرفی خد مات مؤسسه

نیکو کاری  حامیان اندیشه رشاد در قاب چند تصویر:

میشه خورشید شدو تابید

میشه آسمون و بوسید!  

مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد با هدف پرکردن اوقات فراغت و بازدید از نمایشگاه و بازارچه کارآفرینی که در هفته مهارت و کارآفرینی که از سوی سازمان فنی – حرفه ای  کشور در پارک آب و آتش برگزار گردید اردوی گردشکری برگزار نمود .خانم صابری مدیر مرکز نیکوکاری با اشاره به این مطلب گفت : این اردو یکی از برنامه های تفریحی پیش بینی شده برای اهالی منطقه میباشد که در تاریخ 8/5/1394  برگزار گردید. این مرکز با انجام تعامل با سازمان فنی – حرفه ای کشور تعداد ۱۰ غرفه در اختیار کارآفرینان خصوصاً بانوان کارآفرین سرپرست خانوار منطقه ۱۶ قرارداده است . این مرکزسعی دارد با حضور کارآفرینان در این غرفه ها علاوه بر آگاهی رسانی عمومی در زمینه مهارتهای فنی و حرفه ای، گامی جهت توانمندسازی این افراد را فراهم آورد همچنین با برگزاری اردوی بازدید از این غرفه ها امکان بازدید و خرید محصولات کارآفرینان را فراهم نماید.همچنین شرکت کنندگان در این اردو توانستند درجشنواره ای که درکنار این غرفه ها برگزارگردیده شرکت نمایند و از برنامه های شاد استفاده نمایند .

توزیع سبد كالا توسط مركز نیکوکاری حاميان انديشه رشاد به ۲۱۶ خانواده نیازمند

با توجه به روایات و احادیث ائمه در خصوص اهمیت و ضرورت و توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه و در راستای تکریم نیازمندان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد بیش از ۲۰۰ بسته سبد کالا ویژه ی نیازمندان و محرومین توزیع نمود.
خانم صابری مدیرمرکز نیکوکاری با اشاره به این مطلب خاطر نشان کرد ما باید خداوند را شاکر باشیم که توفیق عطا کرد که خدمتگزار ایتام باشیم مدیر مرکزنیکوکاری تصریح کرد این مرکز با شناختی که از منابع و خیرین و تشکل های موجود در منطقه دارد اقدام به شناسایی نیازمندان در محلات نموده و در دو مرحله اقدام به توزیع ارزاق بین نیازمندان منطقه ۱۶ نموده است . لازم به ذکراست سبد كالاهاي توزيع شده حاوي برنج،روغن، ماكاروني،حبوبات،چاي،قند،رب گوجه فرنگي و غيره بوده است


 

 

هفت شب افطاری به روزه داران توسط مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد

همزمان با فرا رسیدن ماه معنوی و پربرکت رمضان ، مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد در نمایشگاهی که از سوی شهرداری منطقه ۱۶ در بوستان شهید رجایی با نام ” رمضان ، فصل نیایش” برگزار گردید اقدام به توزیع افطاری در بین روزه داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه نمود. خانم صابری مدیر مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد ضمن تبریک ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) گفت یکی از رویکردهای مرکز نیکوکاری حمایت و رسیدگی به وضعیت اقشار کم درآمد و آسیب پذیر منطقه است و بدیهی است این حمایت در ماه رمضان افزایش می یابد از این جهت این مرکز درهفته اکرام به مدت ۷ شب اقدام به توزیع افطاری در غرفه ایستگاه صلواتی نمود و هر شب بیش از ۵۰۰ افطاری در بین روزه داران توزیع گردید.ازدیگر فعالیتهای این مرکز در ماه مبارک رمضان می توان به توزیع گوشت نذری ، سبدکالا و همچنین غذای نذری در بین نیازمندان اشاره کرد.

افطاری در مددسرای بهمن توسط مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد

مرکز نیکوکاری حامیان اندیشه رشاد به مناسبت فرارسیدن ماه پر برکت رمضان و ایام لیالی قدر و در راستای دستگیری از نیازمندان و محرومان منطقه اقدام به برگزاری مراسم افطاری در گرمخانه بهمن نمود. خانم صابری مدیر مرکز نیکوکاری عنوان کرد رمضان ماه نزول برکت است و ما سعی داریم با قدم برداشتن درامر خداپسندانه ی افطاری به نیازمندان فضیلت این ماه را چند برابر کنیم وی افزود هدف از برگزاری مراسم افطاری در مددسرای بهمن حمایت معنوی از این عزیزان است تا با بهره گیری از ارزشهای غنی اسلامی راهکاری مناسب جهت مواجهه با مشکلات زندگی پیدا کنند و به زندگی عادی برگردند. لازم به ذکراست مددسرای بهمن سرپناه نیمه وقت وشبانه روزی برای افراد بی خانمان و کارتن خواب هاست که درآن نیازمندان می توانند ازخدمات غذا و بهداشت و درمان برخوردارگردند

 

توزیع بن ولوازم التحریردرآستانه بازگشایی مدارس ازسوی مرکزنیکوکاری حامیان اندیشه رشاد

درراستای حمایت از خانواده های نیازمندو در آستانه سال تحصیلی جدید بن خرید همچنین پوشاک ولوازم التحریر موردنیازدانش آموزان ازسوی مرکزنیکوکاری حامیان اندیشه رشادتوزیع گردید.

 صابری مدیرمرکزنیکوکاری دراین رابطه اظهارداشت خدا راشاکرم که امسال نیز همچون سالهای گذشته توفیق دارم قدمی در جهت تأمین لوازم التحریر وپوشاک مدرسه دانش آموزان ورفع فشاراقتصادی ازخانواده های نیازمند بردارم وی افزود ما دردومرحله اقدام به توزیع این اقلام نمودیم در مرحله اول بن خریدپوشاک و لوازم التحریردراختیار خانواده ها قراردادیم چون معتقدم هیچ چیزی بالاترازاشتیاق دانش آموزان در هنگام خرید وسایل مدرسه نمی باشد ودرمرحله بعد لوازم التحریر وکیف وکفش تهیه شده از جانب مرکز دراختیار خانواده ها ی نیازمند قرارداده شداین لوازم با کیفیت مناسب ازسوی مرکزتهیه گردیده ودراختیاردانش آموزان قرارگرفت.

صابری ادامه داد امسال برای بیش از 200 دانش آموز نیازمند درمقاطع ابتدایی ودبیرستان ، بن وسایرلوازم مورد نیازآنان به ارزش 000/000/150ریال توزیع گردید.

.


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین