• معرفی ماسکهایی که مانع چروک صورت می شوند

•	معرفی ماسکهایی که مانع چروک صورت می شوند دو شنبه 7 اردیبهشت 1394
  • معرفی ماسکهایی که مانع چروک صورت می شوند


  • بسیاری از افراد نگران بروز چین و چروک در پوست صورت خود هستند. در این بخش شیوه درست کردن دو نوع ماسک برای چروک نشدن پوست می پردازیم و استفاده این نوع ماسکها کاملا بی ضرر هستند چون از نوع گیاهی هستند و شامل روغن های مغذی و پروتئین ها هستند که با پیری پوست مبارزه میکنند .در اینجا قصد داریم شما را با ۲ ماسک خانگی آشنا سازیم که باعث سفت شدن پوست و ممانعت از افتادگی آن می شوند. مواد مغذی، پروتئین ها و مواد معدنی موجود در این دو ماسک به سفت شدن الیاف کلاژن کمک کرده و باعث بهبود بازسازی سلول های پوست می گردند.۱- ماسک سفیده تخم مرغ و عسل:
  • ۱ عدد سفیده تخم مرغ ( سفیده تخم مرغ باعث سفت شدن پوست می گردد )مقداری عسل ( عسل موجب رطوبت رسانی پوست می شود )۴ قطره روغن رازیانه ( این روغن موجب صاف شدن چین و چروک می گردد و حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و باعث سفت شدن پوست می شود )۴ قطره اسانس صندل ( این اسانس، بافت همبند را تقویت می کند و بدین طریق باعث بهبود گردش خون در پوست می گردد )طرز تهیه و استفاده از ماسک:ابتدا پوست خود را کاملا تمیز نمایید. همه مواد را بخوبی با هم ترکیب کنید و سپس آن ماسک را روی پوست خود قرار دهید. پس از ۲۰ دقیقه پوست خود را با آب ولرم بشویید. این ماسک را می توانید برای پوستگردن، ساعد و دست نیز استفاده نمایید.۲- ماسک تخم مرغ، عسل و ماست:۱ قاشق غذاخوری عسل: عسل موجب ایجاد و حفظ رطوبت پوست می گردد.۱ عدد تخم مرغ: تخم مرغ مانع ایجاد چین و چروک پوست شده و آن را تغذیه می کند.۱/۲ قاشق چایخوری روغن دانه گل گاو زبان: این روغن باعث صاف شدن چین و چروک پوست می شود.۱ قاشق غذاخوری ماست ساده بدون هیچگونه طعم و افزودنی خاص: ماست، پوست را پاکسازی، نرم و هیدراته می سازد.۴ قطره روغن هویج: این روغن با پیری زودرس مقابله می کند. ( طرز تهیه روغن هویج در سایت مه شو توضیح داده شده است.)
  • طرز تهیه و استفاده از ماسک:
  • مانند ماسک سفیده تخم مرغ، ابتدا پوست خود را تمیز کنید. مواد را بخوبی با هم ترکیب کرده و به مدت ۲۰ دقیقه آن را روی پوست خود قرار دهید. در آخر، با آب ولرم پوست خود را بشویید.منبع- مه شو

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین